Gamereactor internasjonalt Norsk / Dansk / Svenska / Suomi / English / Deutsch / Italiano / Español
Medlemsinnlogging
amigo






Glemt passordet?
Jeg er ikke medlem, men jeg vil registere meg

Eller logg inn med min Facebook-konto
FacebookFacebook
Anmeldelse

Assassin's Creed: Brotherhood

Tekst: Line Fauchald

Assassin's Creed II ble møtt av en splittet skare i fjor. Det første spillet var repeterende, og oppfølgeren fortsatte i samme spor med unntak av noen endringer. Ubisoft forbedret kampsystemet, mens historien og sideoppdragene ble forsømt. Men utvikleren gir seg ikke, og prøver en ny taktikk i Ezios andre eventyr. Er alle gode ting tre? Både ja og nei.

Assassin's Creed er som kjent delt i to historier - den ene viser leiemordernes nåtid, mens den andre fokuserer på oldtiden. For min del har spenningen i den moderne delen manglet siden vi var fanget hos Abstergo i Assassin's Creed, men denne gang får emnet oppmerksomheten det fortjener. Desmond Miles og gjengen er fortsatt på flukt fra Abstergo, og har slått seg ned i Ezios landsby Monteriggioni for anledningen. Neppe tilfeldig. Desmond har vanskelig for å holde styr på minnene, og blander fiksjon med virkelighet som en gammel traver med mild demens. Ved å kludre med Desmonds virkelighetsforståelse klarer Ubisoft endelig å flette de to historiene sammen uten å miste interessen verken i eller utenfor Animus.

Men for all del - hovedvekten ligger på Ezio og hans eventyr i 1400-tallets Italia. Siden forrige gang har Borgia-hæren brent Monteriggioni til grunne, og under korstoget rasket de med seg både Edens eple og onkel Marios hode. Ezio befinner seg plutselig i hjertet av Roma, som blir styrt med jernhånd av tempelridderne. Vår oppgave? Å styrte Cesare Borgias styre ved å reorganisere leiemorderklikken.

Ubisoft har snakket høyt og lavt om den forbedrede kunstige intelligensen, og tatt forgjengerens gluphetsnivå i betraktning hadde de strengt tatt bare en vei å gå. Vaktene er utstyrt med blikk som ville gjort selv den mest klarsynte falk misunnelig, og av den grunn er det vanskeligere å både følge etter og eliminere dem.

Kampsystemet har også fått en opprusting, som tilbyr større frihet for både fiendene og Ezio. For vår del betyr det økt fokus på luftangrep og sammenhengende drapsrekker, mens tempelriddernes tyngde ligger på kontring og kjapp nedstikking. Det nytter altså ikke å svare med kontring lenger, og det er det heller ingen grunn til når skademengden blir større av spesialangrep og skytevåpen.

Våpenarsenalet har for øvrig også vokst. Ubisoft skjønte vel at de ikke ville klare seg på dolker for tredje gang, og ved å legge til blant annet skjulte pistoler og giftpiler har de endret angrepsstrukturen. Ved å stole mindre på sverdet åpner de for et friere oppsett, så du ikke nødvendigvis må snike deg frem for å myrde. Introduksjonen til luft-, skyte- og langdistanseangrep vitner om en verden i forandring, og gjør at Assassin's Creed-universet føles friskere.

Men selv om det er mye nytt i Brotherhood er det flere svakheter som henger igjen. De utallige faktaboksene om Italias bygg og personer er der fremdeles, og som forrige gang føler jeg at de forvirrer historien fremfor å forsterke den. I tillegg er stemmespillet like brutalt dårlig - det er greit nok at de skal snakke gebrokkent, men dette er på grensen til pinlig.

Men dette er ikke det største problemet. Ubisoft har ikke lært noe av kritikken de fikk på sideoppdragene, som igjen mangler tilknytning til historien. Det har de det gigantiske Roma å takke for - Ubisoft mener tydeligvis at størrelse er alt, og har fylt byen (som er tre ganger større enn Firenze) med ubetydelige oppdrag og personligheter. Om man først skal lage en lekeplass bør man fylle det med spennende gjøremål fremfor 50 oppdrag uten mål og mening. De føles påtvungne, og flyter rett og slett ikke godt nok til å fortjene plassen de får.

Våre firbente venner tar også større plass i oppfølgeren, og åpner for kamp på hesteryggen. Dessverre er ikke dette kampelementet like finpolert som det burde vært, og vanskeliggjør ofte fremfor å hjelpe. Den eneste sjansen du får til å sløye din motstander er når han passerer deg, og det er ikke særlig interessant å galoppere i sikk-sakk i to minutter når du kan fjerne trusselen på stående fot på to sekunder. Interessant blir det heldigvis når flere parter er utstyrt med hest, da vi får fekting i ekte middelalderstil. Det er det vi vil ha - ikke sakte galoppering fra fruktboden til våpenhandelen.

Design-og lydmessig er det også flere likheter med forgjengeren. Her er det få eller ingen nyheter å hente, og det forventet jeg ettersom Brotherhood utspiller seg i samme miljø som Assassin's Creed 2. Problemet er at det føles utdatert etter å ha brukt samme oppsett tre ganger på rad. Ja, det er pent, og ja, det er detaljert - men vi har sett det før. Det er samme hustak, samme klatremekanikk og samme plattformelementer - og dessverre er Ezio like klundrete som han akk så ofte var i forgjengeren. Men til gjengjeld flyter det så det synger når det først treffer, og hadde Ubisoft finpusset dette ville jeg kanskje vært mindre lysten på større forandringer.

Den største endringen ligger vel i muligheten til å spille over nett med flere brukere. Dette har vært Ubisofts gulrot helt siden annonseringen, og i modusen får du prøve deg som tempelridder mot flere andre brukere. Jeg fikk dessverre ikke mulighet til å teste flerspillerdelen, men det fremstår unektelig interessant å utfordre andre leiemordere. Sistnevnte er for øvrig mye lengre enn Assassin's Creed II, og gir deg bøttevis med spilletid.

Sammenlagt er Assassin's Creed: Brotherhood akkurat det jeg forventet: et actionspill som innfrir punktene i sjekklista, uten å gi meg det lille ekstra. Spillet formelig skriker etter balanse, og hadde Ubisoft lagt litt mer hjerte i sideoppdragene ville de nok stått sterkere. Mer fokus på variasjon neste gang, Ubisoft - alle gode ting må ikke nødvendigvis være tre.

Merk: Vi har dessverre ikke fått muligheten til å teste flerspillerdelen, da Ubisoft ikke har for planer å åpne server-slusene før lansering den 18. november.

Assassin's Creed: BrotherhoodAssassin's Creed: BrotherhoodAssassin's Creed: BrotherhoodAssassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed: BrotherhoodAssassin's Creed: BrotherhoodAssassin's Creed: BrotherhoodAssassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed: BrotherhoodAssassin's Creed: BrotherhoodAssassin's Creed: BrotherhoodAssassin's Creed: Brotherhood
Relaterte linker:
Kommentere tekst

For å diskutere må du være innlogget. Om du ikke er medlem ennå - bli medlem nå!

:D :) :( :-o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;-) :idea: :arrow: :| :mrgreen: :clap: :dance: #-o =; :^o [-X :pray: 8-[ :sick: :-# [-( :-k :--


Ønsker du å publisere dette på Facebook?
Kommentarer
  • Skrevet av: Ikki-kun
    2010-12-25 14:14
    Nettopp ferdig med hovedhistorien. Stofornøyd, bortsett fra at den endte på værst cliffhanger'n jeg kan huske.
    Irriterende. Nå må jeg vente et helt år på å få vite mer.

    Det eneste påklagelige jeg har å si om spillet i seg selv er det 100% synkronisert-systemet. Noen ganger er det utilgivelig vanskelig, og det hjelper ikke at man ikke kan gå tilbake til forrige checkpoint i et oppdrag man har holdt på med i 20 minutter.
    NEEEEEEEIDA. Man må begynne hele greia på nytt.
    Ekstremt frustrerende.

    Utenom det. Knall.
     
  • Skrevet av: albaga
    2010-12-11 22:43
    Blir nok et kjøp til jul
     
  • Skrevet av: Jacsterd
    2010-11-27 18:24
    Er veldig fornøyd med "Brotherhood", har ennå ikke startet med flerspiller delen... ettersom jeg driver å eksperimenterer med spillet.

    Liker å finne ut nye måter å ta ut et bytte
     
  • Skrevet av: Ja-2
    2010-11-26 11:08
    Assassin's Creed Brotherhood er absolutt et spill jeg koser meg med
     
  • Skrevet av: Kålroten
    2010-11-21 21:09
    Merkelig, 7/10 er ikke noen dårlig karakter, men min erfaring med AC spillene er vel noe annerledes enn Line sin. Ser ikke noen grunn til å ikke gi dette 9/10. Multiplayerbetaen var glimrende, og bare det alene var et bra spill.
     
  • Skrevet av: Filimonki
    2010-11-20 12:23
    Onlinedelen er glimrende. Den hadde hevet karakteren med i hvertfall ett poeng om den var med i anmeldelsen. Har aldri opplevd lignende spenning online, ever.
     
  • Skrevet av: KO1995EHAOM
    2010-11-20 11:58
    Kommer ikkje til pc før 31.03.11 har ikkje funne noen nettside kor det ikkje står 31.03.11 :cry
     
  • Skrevet av: Kronoz
    2010-11-19 15:42
    Citerer Muscle Blade:
    Jeg mener å huske at AC2 fikk gjennomgående fantastisk gode kritikker både her til lands og i utlandet??? 7/10 er forøvrig den laveste scoren jeg har sett noe sted for ACB. Eurogamer og Giant Bomb ga blant andre spillet 10/10 og 5/5.

    Om vi snedig ser bortifra Pressfire som ga det 4/6 blant annet.

    Så langt så mener jeg har kommet i spillet så er 7/10 en passende karakter.
     
  • Skrevet av: Zebula77
    2010-11-19 15:24
    Interessant. Eurogamer ga dette 10 blank. Dette må være laveste score jeg har sett, men vet godt at ikke alle likte ACII heller.

    Selv er jeg stor fan. Skal ha meg dette.
     
  • Skrevet av: jonskja
    2010-11-18 21:47
    Likte dette spillet til de grader! Jeg og en kompis spilte på hver vår PS3 og startet samtidig. Når han måtte hjem etter 3-4 timer spilling var vi kommet like langt.
     
  • Skrevet av: Arawos
    2010-11-18 19:17
    Det viser seg at man kan kjøpe det idag ja, så unnskyld meg, men trodde det var europa sin release dato...
     
  • Skrevet av: Muscle Blade
    2010-11-18 13:01
    Jeg mener å huske at AC2 fikk gjennomgående fantastisk gode kritikker både her til lands og i utlandet??? 7/10 er forøvrig den laveste scoren jeg har sett noe sted for ACB. Eurogamer og Giant Bomb ga blant andre spillet 10/10 og 5/5.
    Jeg skal garantert ha dette.

    Lagt til 2010-11-18 13:03:
    18 november er korrekt. Man kan få kjøpt spillet i dag. 19 november er UK datoen.

    Lagt til 2010-11-18 13:07:
    Den danske anmelderen mener at stemmeskuespillet er bra og har dette som en +. Er vel ikke subjektivt dette?
     
  • Skrevet av: Arawos
    2010-11-18 08:13
    Den riktige datoen er 19. nov
     
  • Skrevet av: Kronoz
    2010-11-17 22:21
    Det finnes ikke noe AC3 Truls-Petter. Dette er AC: Brotherhood
     
  • Skrevet av: Truls-Petter
    2010-11-17 21:10
    Arawos/Andyboy

    Jeg forhåndsbestilte AC 3 for lenge siden, sjekka innom på Gamestop i går og de kunne fortelle meg at AC3 ville komme i deres butikk på torsdag 18 november
     
  • Skrevet av: gs1982
    2010-11-17 20:50
    Problemet med AC:B er at det kommer ut nesten samtidig med så mange bra spill at det blir nesten ummurlig å spille akkurat nå. 7/10 betyr at spillet synker fort i pris, bare se på Mafia 2
     
  • Skrevet av: Arawos
    2010-11-17 18:45
    @Andyboy:

    Spillet kommer ut 19.
     
  • Skrevet av: Ikki-kun
    2010-11-17 17:33
    Synes folk fokuserer litt for mye på hovedkarakteren her.
    For meg er det det som er pluss og minus som teller mer.

    Utdaterte omgivelser? Gjør meg ingen ting.
    Lite varierte sideoppdrag? Kan da vel ikke være værre enn toeren?
    Dårlig stemme skuespill? Kommer an på, men det kan jeg nok overleve.

    Bedre hovedhistorie? Say no more, I'm buying.
     
  • Skrevet av: bjornland
    2010-11-17 17:26
    Hvilken utgave er kjører best?
    Har både ps3 og 360, vurdere ps3 utgaven pga det eksklusive innholdet, men hvis det kjører bedre på 360 sånn som 2'ern(har det på begge) er jeg ikke sikker.
     
  • Skrevet av: Andyboy
    2010-11-17 16:57
    hvilken dato kommer dritten ut? GR sier 18, VG og PS3s hjemmeside sier 19.
     
  • Skrevet av: dan andre
    2010-11-17 15:13
    håper noen jeg kjenner kjøper dette for det skal faen ikke jeg men vil runne det tho,
     
  • Skrevet av: oglea
    2010-11-17 13:25
    Satt 8 timer me spillet igår. Ikke så mye repeterende som fryktet, men litt er der. Ellers så vil jeg kommentere alle som tror at du skal klare å kontre deg gjennom spillet. LYKKE TIL. Det var heilt riktig av gamereactor å påpekke at kampsystemet har blitt mye bedre. Vil gi spillet 8.9 av 10. Flerspiller er bare KONGE. Definetivt det beste AC til nå.
     
  • Skrevet av: fanzypanzy
    2010-11-17 11:59
    Er vanskelig dette her. Denne anmeldelsen samt mitt inntrykk fra bilder og gameplayvideo fra spillet gir meg følelsen av at dette spillet bare er mer av den samme halvferdige assasin's creed morroa. Men så ser jeg pluttselig alle disse super positive anmeldelsene som får det til å høres ut som utviklerne har trukket spillet opp til tilnærmet perfeksjon. På en annen side har vel AC alltid vært offer for veldig varierte kritikk.
     
  • Skrevet av: Daniel Guanio
    2010-11-17 11:41
    Filimonki:
    Fordi vi ønsker å fylle bladet med mest mulig interessant lesestoff og publisere anmeldelsene våre i forkant av lansering - naturligvis. Vi hadde planer om å legge til et avsnitt om flerspillerdelen i anmeldelsen på nett, men det viser seg at serverne fortsatt er inaktive. Andre norske nettsteder har basert inntrykkene sine på beta-versjonen.

    Har lagt til en notis i bunnen av anmeldelsen nå, takk for innspill.
     
  • Skrevet av: The Heretic
    2010-11-17 11:29
    Jeg ga Assassin's Creed og Assassin's Creed 2 en sjanse. Begge spillene endte opp halvfullførte fordi spillene ikke lenger engasjerte meg etter noen oppdrag. Jeg ser fort at Brotherhood blir for mye av det samme til at jeg er villig å gi det en sjanse i det hele tatt.
     
  Flere leserkommentarer>>
Grafikk:7
Gameplay:8
Lyd:7
Holdbarhet:7
Vår karakter:7/10
Pluss:
Bedre hovedhistorie, friere angrepsstruktur, morsomt å danne brorskapet, bedre kunstig intelligens
Minus:
Kjedelige og lite innovative sideoppdrag, dårlig stemmeskuespill, utdaterte omgivelser
Spillinfo
  • Format:
    PC, PS3, Xbox 360
  • Sjanger:
    Action
  • Utvikler:
    Ubisoft
  • Utgiver:
    Ubisoft
  • Antall spillere:
    1
  • Antall spillere online:
    1-8
  • Åldersgrense:
    Fra 18 år
  • Utgis:
    17 mars 2011
Assassin's Creed: Brotherhood
Din spillsamling
Deres karakter:8/10
Lignende spill

De 20 siste programmene:
(Intervjuer, reportasjer, anmeldelser m.m.)

Jacob Jones and the Bigfoot Mystery - Gameplay
2013-05-21

We filmed the first few minutes of gameplay of this cute Vita game.

GDC: Magicka: Wizard Wars - Interview
2013-05-21

John Hargelid and David Nisshagen from Paradox North, a new development team, talks about their first project - a PvP focused Magicka title called Mag..

Turbo Super Stunt Squad - Global Gamer's Day Interview
2013-05-21

We caught up with Dreamworks' Andrea Frechette and senior producer of the game Brian Etheridge to discuss Turbo Super Stunt Squad - the film and the v..

PAX: Edge of Space - Interview
2013-05-21

Vi møtte Studios' Jack Crane for å diskutere det kommende indiespillet Edge of Space, som har hentet inspirasjon fra alt fra Terraria, Metroid og Mine..

GDC 13: Drømmefall: Kapitler-intervju
2013-05-18

Vårt flittige GRTV-crew huket tak i Dag Scheve (manusforfatter) og Martin Bruusgaard (designleder) fra Red Thread Games, for å få en oppdatering på de..

Call of Duty Championship Spesial #3
2013-05-17

Er de beste CoD-spillerne for superstjerner å regne? Vi forhørte oss med spillerne under Call of Duty-VM i Hollywood.

Spin the Bottle: intervju og demonstrasjon
2013-05-17

Lau og Dajana fra KnapNok Games snakker oss gjennom deres visjon for tradisjonelle ikke-TV-spill i TV-spill-form, ved å blant annet vise frem Spin the..

GDC 13: Anomaly 2-intervju
2013-05-17

Vi sikret oss noen ord med manusforfatter Pawel Miechowski fra 11 Bit Studios angående tower offense-spillet Anomaly 2. Ja, vi sa offense.

Press Start: Sanctum 2
2013-05-17

Vi lot kamera gjøre det kameraer gjør best, mens vi spilte gjennom den første halvtimen av tower defence-/FPS-spillet Sanctum 2.

GDC 13: Wargaming-intervju
2013-05-16

Vi slo av en prat med Wargaming.net-sjef Victor Kislyi. På menyen stod naturligvis fremtidsplanene for selskapets superpopulære free-to-play-spill.

GDC 13: Big Bite Soccer-intervju
2013-05-16

Vi møtte utviklerne bak Big Bite Soccer på årets GDC-messe i San Francisco.

GDC 13: Nvidia Shield-intervju
2013-05-16

Vi slo av en prat med markedsjef Jason Paul fra Nvidia, for å få en oppdatering på utviklingen av selskapet kommende håndholdte Android-konsoll, Nvidi..

PAX East 13: Wildstar-intervju
2013-05-15

Vi sikret oss noen ord med Mike Donatelli på årets PAX East-messe, altså mannen med ansvaret for innholdet i det kommende nettrollespillet Wildstar.

GRTVs Trailershow - 15. mai
2013-05-15

Er du klar for en ny episode av GRTVs fenomenale trailershow?

PAX East 13: Dungeon Defenders II-intervju
2013-05-15

Josh Isom fra Trendy Entertainment snakker oss gjennom de konkurransebaserte modusene i Dungeon Defenders II.

GDC 13: Age of Wulin-intervju
2013-05-15

Vi tok en tur limosinen til Claas Wollter fra Gala Networks, mens vi snakket om de unike funksjonene i Age of Wulin, nettrollespillet fra gamle Kina.

Indiepub-intervju
2013-05-15

Content manager PJ Hruschak fra Indie Pub var på plass under Namco Bandai Global Gamers Day. Gamereactors Gillen McAllister slo av en prat med ham om ..

PAX East 13: Sanctum 2-intervju
2013-05-15

Vi møtte Sanctum 2-designer Oscar Jilsén på årets PAX East-messe.

Full Mojo Rampage - gameplay og intervju
2013-05-14

Vi snek oss inn på kontorene til Top Games, for å få en eksklusiv smakebit på studioets første actionrollespill, Full Mojo Rampage.

RuneScape: Design Director-intervju
2013-05-14

Vi slo av en prat med designleder Mark Ogilvie fra Jagex. Dagens tema? Det stadig populære gratis nettrollespillet RuneScape.

Cloudberry Kingdom-intervju
2013-05-14

Med-grunnlegger og programmerer Jordan Fisher snakker oss gjennom ett av de vanskeligste plattformspillene vi har sett den siste tiden, nemlig Cloudbe..

Press Start: Metro: Last Light
2013-05-14

Se oss spille den første timen av Metro: Last Light på Xbox 360.

PAX East 13: Luftrausers-intervju
2013-05-14

Rami Ismail fra Vlambeer var på plass på årets PAX East-messe, for å snakke om det todimensjonale dogfighter-spillet Luftrausers.

Watch Dogs-intervju
2013-05-13

Vi møtte Cinematic Lead Lars Bonde på preview-arrangementet for Watch Dogs, for å høre mer om, du gjettet det, Watch Dogs.

GDC 13: Expeditions: Conquistador-intervju
2013-05-13

Vi sikret oss noen ord med kreativ leder Jonas Waever fra Logic Artists, for å diskutere det turbaserte rollespillet Expeditions: Conquistador.

The Bureau: Xcom Declassified-intervju
2013-05-13

Vår engelske kollega Mike Holmes kidnappet (ikke egentlig) produsent Nico Bihary fra 2K Marin, for å tvinge ut ferske opplysninger det nylig (re)annon..

Call of Duty Championship Spesial #2
2013-05-10

Vi tar en prat med spillerne som deltok i Call of Duty-verdensmesterskapet. Hvorfor startet de egentlig å spille Call of Duty?

Runner 2-intervju
2013-05-10

Runner 2 er allerede ute på en rekke plattformer. Vi benyttet derfor iDÉAME-messen i Madrid for å slå av en pat med Charles Martinet fra Gaijin Games ..

Young Justice: Legacy-intervju
2013-05-09

Doug Panter, markedssjefen hos Little Orbit, snakker oss gjennom spillmatiseringen av Young Justice.

GDC 13: The Drowning-intervju
2013-05-08

Ben Cousins' karriere har strukket seg fra Lionhead til Sony og DICE. Hans neste prosjekt heter The Drowning og utvikles Scattered Entertainment. The ..

Hold utkikk etter disse i mai!
2013-05-08

Vi tar en nærmere titt på de største lanseringene i mai måned, med titler som Metro: Last Light, Fuse og Grid 2 i spissen.

GDC 13: Yannis Mallat-intervju
2013-05-08

Vi sikret oss noen ord med Yannis Mallat, sjefen for Ubisofts canadiske avdelinger Ubisoft Montreal og Ubisoft Toronto. Hør hans tanker om trendene i ..

PAX East 13: Neverwinter-intervju
2013-05-08

Vi huket tak i Cryptic Studios-sjef Jack Emmert under årets PAX East-messe, for å finne ut hvordan de ligger an med utviklingen av nettrollespillet Ne..

GDC 13: Infinite Crisis-intervju
2013-05-07

Vi sikret oss noen ord med Jeffrey Steefel fra Turbine, for å få en oppdatering på det superambisiøse MOBA-spillet Infinite Crisis. Du vet, det som er..

GDC 13: Cloudbuilt-intervju
2013-05-07

Vi slo av en prat med Johannes Smidelöv fra svenske Coilworks, med andre ord studioet bak actionplattformspillet Cloudbuilt.

GDC 13: Auto Club Revolution-intervju
2013-05-07

Vi møtte racingveteranen Simon Jones, som jobber med free-to-play-spillet Auto Club Revolution sammen med resten av Eutechnyx.

PAX East 13: Johann Sebastian Joust-intervju
2013-05-07

Det er ikke alltid så lett å finne en utgiver for spillene sine. Hør historien til spillskaperen Douglas Wilson, mannen bak Johann Sebastian Joust fra..

Pixel Toys-intervju
2013-05-07

Vi møtte daglig leder Andrew Wafer og grunnlegger Alex Zoro fra Pixel Yoys på iDÉAME-messen i Madrid, for å høre deres synspunkter om spillutvikling t..

PAX East 13: Neverwinter & 38 Studios-intervju (R.A. Salvatore)
2013-05-06

Den bestselgende forfatteren R.A. Salvatore snakker om hans nyeste sett med bøker, hvordan disse passer inn med Neverwinter, og den uheldige stenginge..

GR på RuneScape 3-event
2013-05-06

Gillen McAllister var på plass ved Peckforton Castle for å bevitne avdekkingen av RuneScape 3.

Poll Hvilket spill blir størst i sommer?
  • 8% Metro: Last Light
  • 5% Grid 2
  • 2% Call of Juarez: Gunslinger
  • 0% The Wonderful 101
  • 1% Remember Me
  • 1% Animal Crossing: New Leaf
  • 1% Fuse
  • 46% The Last of Us
  • 7% Amnesia: A Machine for Pigs
  • 5% Plants vs Zombies 2: It's About Time
  • 3% Tales of Xillia
  • 0% Disney Infinity
  • 2% Pikmin 3
  • 5% Splinter Cell: Blacklist
  • 1% The Bureau: Xcom Declassified
  • 5% Saints Row IV
  • 0% Rayman Legends
  • 9% Noe helt annet
Resultat
BETA +