Gamereactor internasjonalt Norsk / Dansk / Svenska / Suomi / English / Deutsch / Italiano / Español
Medlemsinnlogging
amigo






Glemt passordet?
Jeg er ikke medlem, men jeg vil registere meg

Eller logg inn med min Facebook-konto
FacebookFacebook

I lost it

Som sikkert et par av dere har lagt merke til har jeg ikke vært særlig aktiv de siste månedene.
Jeg pleide å skrive anmeldelser i hutt og tutt, og hvis du spør meg så ble jeg faktisk ganske flink til det.
Siste anmeldelsen jeg skrev var vel for to-tre måneder siden, grunnen til at jeg ikke har skrevet noen etter det har jeg sagt til meg selv er mye skolearbeid kombinert med et økende sosial liv. Her om dagen hadde jeg litt tid til overs og tenkte å sette meg ned å skrive en anmeldelse av Kingdoms of Amalur (fantastisk spill btw). Men når jeg begynte å skrive klarte jeg det rett og slett ikke. Jeg sa til meg selv at det måtte være dagsformen eller noe.

Prøvde et par ganger til og få skrevet noe, men innså etter en side eller så at det jeg skrev føltes påtvunget og falt meg ikke naturlig.
Så ja... jeg har rett og slett mistet gnisten og ferdighetene jeg før hadde. Dette slo meg som utrolig trist, siden jeg før hadde stor glede i å skrive anmeldelser.

Dette er på ingen måte en dødsdom for mitt spil liv eller min GR-konto. Men kanskje en dødsdom for mine anmeldelser :(
Hvem vet? kanskje jeg neste år blir sosialt utstøtt og kommer til å bruke all min tid på anmeldelser, men sånn som det er nå tror jeg rett og slett at det ikke kommer til å dukke opp flere anmeldelser signert av ad0132...

Kommentarer
  • Skrevet av: gnyg
    2012-02-23 18:31
    Vel. Sånt skjer og det er ikke så mye å få gjort med det. Vil heller lese noe som er skrevet fordi man har lyst til det. Heller det enn noe påtvunget.
     
  • Skrevet av: armadillon
    2012-02-23 18:45
    Hmm, ja et sosialt liv er noe herk. Har ikke opplevd det selv men jeg har hørt mye om det fra andre.
     
  • Skrevet av: ad0132
    2012-02-23 22:01
    armadillon: jas, skulle ønske jeg ikke hadde hatt et ;p
     
  • Skrevet av: The Cookiemonster
    2012-02-23 22:17
    Har følt det du nevner med å miste gnisten. Skrev selv et par ifjor, men mistet lysten. Akkurat som spillysten har falt.
     
  • Skrevet av: Bernt Erik
    2012-02-24 14:10
    Det er nå veldig synd da. For du skriver gode anmeldelser noe mange andre også synes.

    Jeg håper nå at du fortsetter å være aktiv her på Gamereactor for du et jo en bra bruker på likhet med mange av dere andre

    Er det nå noe du lurer på så må du bare spørre oss i Gamereactor
     
  • Skrevet av: ad0132
    2012-02-24 16:58
    Takk Bernt Erik!
    Skal fortsette å bruke GR og forumet, men i hvor stor grad vet jeg ikke
     
 
Kommentere

For å diskutere må du være innlogget. Om du ikke er medlem ennå - bli medlem nå!

:D :) :( :-o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;-) :idea: :arrow: :| :mrgreen: :clap: :dance: #-o =; :^o [-X :pray: 8-[ :sick: :-# [-( :-k :--


Poll Hvilket spill blir størst i sommer?
  • 8% Metro: Last Light
  • 5% Grid 2
  • 2% Call of Juarez: Gunslinger
  • 0% The Wonderful 101
  • 1% Remember Me
  • 1% Animal Crossing: New Leaf
  • 1% Fuse
  • 45% The Last of Us
  • 7% Amnesia: A Machine for Pigs
  • 5% Plants vs Zombies 2: It's About Time
  • 3% Tales of Xillia
  • 0% Disney Infinity
  • 2% Pikmin 3
  • 5% Splinter Cell: Blacklist
  • 1% The Bureau: Xcom Declassified
  • 6% Saints Row IV
  • 0% Rayman Legends
  • 10% Noe helt annet
Resultat
BETA +