Champions Online vist frem
Superhelt-MMO på vei
I forrige uke skrev vi om Cryptic Studios siste spillprosjekt , og i dag kan vi presentere de første bildene fra prosjektet. Utvikleren bak City of Heroes/Villains meldte nylig at de la ned produskjonen av Marvel Universe Online, men ingen grunn til bekymring - superhelt-MMO blir det okke som.
Akkurat som i City of Heroes/Villains, gir Champions Online deg muligheten til å skape din helt egne superhelt i et enormt onlineunivers. Hvilke superheltevner vil du ha, hvilken farke skal spandexen ha, og skal man ha kappe eller ikke? Og kanskje viktigst av alt: Hva skal superheltnavnet være? Dette er viktige spørsmål man kan begynne å tenke på allerede nå.
Spillets offisielle hjemmeside finner du her, og der kan du blant annet bli litt bedre kjent med Defender og Doctor Destroyer. Tøffe karer.
- Skrevet av: drim2008-02-22 14:22wow eier conan og den lille rompa di!
Skrevet av: zipstick2008-02-22 14:06..wow har ALDRI vært i nærheten av noen som helst perfeksjonisme!!
Conan kommer til å gruse usle wow!
Kommer Champions til konsoll skal jeg ha det!
Dersom ikke kan man vente til noe lignende gjør det
Skrevet av: Yoh2008-02-22 10:44Har vel vært 42 i to uker nå... (spilt 7 timer sia jeg levla)
Kunne godt tenke meg å sjekke ut dette siden det er ny vri innen MMORPG (bortsett fra CoH/CoV)
Skrevet av: KlM2008-02-22 00:54jippi huu.. enda et MMMMPORGGGRGRGRGMRROR spill... som vi trengte det, har ikke WoW perfeksjonert denne sjangeren allerede? Er det da nødvendig med enda pengesugende spill?
eneste plusset er at det er med superhelter...- Skrevet av: drim2008-02-22 00:01wow er jo drittbra da! og jeg er lvl 69. men i det lvlet du er i er det litt booring. blir bedre i lvl 45 og fra 58-70

Skrevet av: Yoh2008-02-21 23:47Kanskje jeg skulle teste ut dette en gang?
Sjekka jo aldri CoH/Cov, og er jo ENORMT lei av Wow etter 42 level
- Skrevet av: drim2008-02-21 22:14virker litt moro
- Sjanger:MMORPG
- Utvikler:Cryptic Studios
- Utgiver:Atari
- Antall spillere online:MMO
- Åldersgrense:Fra 16 år
- Utgis:04 september 2009
- World of Warcraft: The Burning Crusade PC
- City of Villains PC
- Star Wars: Clone Wars Adventures PC
- Everquest II PC
- Eve Online PC

Vi tester Xbox One-kontrolleren og nye Kinect

Alt om Xbox One

Reaksjon: Bransjen må vokse opp!

Det er dyrt å spille gratis


















































