Haze-demo i mai
Test det med kompisene
Mens alles tanker er på GTAIV, står det kommende actionspillet Haze fra Free Radical til PS3 ut til å drukne blant vårens lanseringer. Men Ubisoft har stor tro på tittelen, og slipper en demo via Playstation Network i starten av mai. I demoen kan man spille et av de første nivåene i spillet, enten alene eller sammen med tre kamerater på nettet. Haze har planlagt lansering 23. mai.
- Format:PS3
- Sjanger:Action
- Utvikler:Free Radical Design
- Utgiver:Ubisoft
- Antall spillere:1-4
- Antall spillere online:1-16
- Åldersgrense:Fra 18 år
- Utgis:23 Mai 2008
| Deres karakter: | 6/10 |
- 5/10 Hans Frederik Bjarkøy
Spillet som potensielt kunne vært så utrolig mye,... - 7/10 Jacsterd
HAZE er et FPS spill som består av to grupper:...
- Half-Life 2 PC/Xbox
- The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay PC/Xbox
- Timesplitters 3: Future Perfect Multi





























Gamereactor since 1998 - Published by Gamez Publishing A/S Strandvejen 72 st. mf, 2900 Hellerup, Denmark









Demoen er ute nå, og etter å ha testet den må jeg si at jeg er fornøyd
Er ikke fan av fps på konsoll, men dette her fenget virkelig 
Jeg håper demoen ankommer "PS store" snart! Jeg skal nok laste ned demoen, og derreter, utifra den, se om jeg går til innkjøp av hele spille når det kommer ut, i slutten av mai!
Gleder meg stort til demoen.
Me try.
Me try.
Me try.
Me ......
Gleder meg!
Quality before Quantity?
Not if the quality is a part ogf the Quantity....PS3!!!
tror ubisoft leverer varene denne gangen også,haze er den type fps som mange spillere liker,at det kun kommer på ps3 tror jeg hever kvaliteten.
Sikkert fordi det da hadde vært på DVD..
Kan ikke si jeg har sett noe om pc eller 360 versjon...Har hele tiden hørt dete var ps3 eksklusivt..
Haze ser bra ut, må jo teste demoen før jeg kjøper det.
Kommer det ikke til Pc og 360 likevell?
Skal definitivt teste demoen, men tviler veldig sterkt på innkjøp av det siden det er et fps spill
Grunnen til at folk sier at det ikke er nytenkende er fordi spillet ikke har en klar gimmick
hadde de slengt på noe ekstra fysikk-dilldall hadde dere hoppet i stolen alle mann
Jeg velger å ha tro på Haze. Syntes det ser ut til at det blir ett solid FPS-spill, uten at det er verken revolusjonerende eller nytenkende.. Noen ganger kan det være nok å bare levere varene
Blir nok middelmådige anmeldelser
Skal nok laste ned demoen, men jeg tror ikke jeg kommer til å kjøpe det.
Jeg for eksempel, har ikke råd til så mange spill. Jeg har jo ikke inntekt. Så folk kan ikke kjøpe så mange spill. Og andre må priotere anderledes å bruke penger på alt fra bleier og mat til å betale regninger i steden for å kjøpe spill. Da må man velge, for ikke alle har så bra økonomi. Så noen har grunn til å si at man drukner blandt titlene.
Dette spillet gleder jeg meg mer til en gta4, men skal ikke det komme 22. mai???
Jeg er enig med deg NorwayBM folk må jo kunne kjøpe mer en GTA IV
Skal ha!!
Skjønner ikke hva folk mener med å drukne blandt titlene! Det er jo bare å kjøpe begge.!
hmm..den må jo seff testes!

-Hver sin smak mr.LOTG
Pøhhh, gleder meg mye mer til haze enn GTA4