Conan gjør det bra i Europa
Har kontroll på kontinentet
Age of Conan: Hyborian Adventures gjør det bra på salgslistene nedover i Europa. Selv om spillet debuterte på en femteplass i Tyskland, kapret Conan førsteplassen denne uken, skriver Gamesindustry.biz i dag. Kong Conan gjør det bra i Spania også, hvor det ligger på en fjerdeplass.
Også i Sverige har det norskutviklede spillet solgt bra, og topper salgslistene fra forrige uke. Her hjemme ligger Age of Conan på toppen av VG-lista for PC-spill.
Funcom har tidligere uttalt at hvis Age of Conan får én million brukere, så har det vært en kjempesuksess. I siste børsmelding kan vi lese at firmaet har passert 500.000 registrerte brukere, så da skulle det bare være 500.000 igjen.
- Format:PC, Xbox 360
- Sjanger:MMORPG
- Utvikler:FunCom
- Utgiver:Eidos Interactive
- Åldersgrense:Fra 18 år
| Deres karakter: | 8/10 |
- 9/10 simzooor
Age of Conan var en tittel jeg så sterkt fram... - 4/10 Lightbringer
Dette spillet er, etter min mening, temmelig... - 8/10 Moobeastie
Jeg gledet meg stort til dette spillet når jeg... - 10/10 Stefan05
Age of conan er vanskelig for nybegynnere, men du...
- Warhammer Online: Age of Reckoning PC
- The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar PC
- World of Warcraft PC
- RuneScape PC
- Ryzom PC
- Requiem: Bloodymare PC
- Heroes of Telara PC
- RuneScape
- Pirates of the Burning Sea PC
- The Chronicles of Spellborn PC
- Pirates of the Caribbean Online PC
- Fury PC
- Fallout MMO PC
- Age of Conan: Rise of the Godslayer PC
- Twilight MMO




























Gamereactor since 1998 - Published by Gamez Publishing A/S Strandvejen 72 st. mf, 2900 Hellerup, Denmark









Å da var det 1 mindre i Hyboria.
Det har potensiale, men som det er nå er det for tregt i forhold til kongen av MMOs. Nemlig World of Warcraft
Godt å høre!
Har mange venner som gikk momentant fra wow til Hyboria ved release! ..nå driver de å maser om at jeg må skaffe meg en spill pc
Blir spennende å se hvordan det vil gjøre d på 360 når d kommer
Hvem vet, kanskje blir d mitt første MMO............neppe. For redd for å bli avhegig 
Niks. Da ville det bli en kjempesuksess.
Det kom ikke som noe sjokk at de gjør det så bra da.
bare 500.000 igjen?
er det maks en million spillere?
Tror nok salgstallene vil øke etter hvert, jevnt og trutt.
Grunnen til dette er at jeg tror folk sitter i samme situasjon som meg. Jeg har ikke god nok pc. Hadde jeg hatt det, ville jeg spilt som bare pokker.
Etter hvert som gode pc'er blir billigere tror jeg Hyboria vil få flere innbyggere.
Det vil nok også bli et bedre spill, etter hvert som patchene kommer. Men jeg har nok aldri spilt det, så jeg kan ikke uttale meg om hva som bør endres, og hvor stort forbedringspotensialet er.
Bra for Funcom. Selv så tviler jeg på at jeg kommer til å fortsette i Hyboria.
Med ett par års optimalisering så kommer de gniende wow menneskene etter å. Hehe
Heia Norge!
yes. dette kan sette funcom på kartet sammen med blizzard og rockstar.... etter hvert.

dette er flotte nyheter.
håper de lager konsoll spill etter hvert. et ordentlig norsk mytologi spill kanskje.
(norsk god of war) ville blit det første ordentlig spillet om norrønt.
kan bli kult.
*too human er en epic fail og telles ikke*
Det er flott at det går bra med salget. Jeg er jo litt personlig involvert når det er norskprodusert
Jeg kommer aldri til å kjøpe det selv vel og merke, fordi jeg aldri vil godta å ha driftskostnader på et spill jeg har kjøpt og betalt.
Nice
BOJA!
ftw norsk gaming!
Det nye WOW om et par år, tenker jeg. I så fall, bra at det er norskutviklet!
Wee

Tar WoW snart nå
Har virkelig utrolig lyst til å kjøpe dette spillet, men jeg takler ikke å betale penger for det samme spillet en gang i måneden
.
Hipp hipp, hurra! x3
Godt å se at det går godt med Funcom.