To konseptbilder fra Halo 3: ODST
Hvem erstatter Master Chief?
Bungie har lagt ut to nye konseptbilder fra det kommende Halo 3: ODST der vi kan se nærmere på den nye hovedpersonen i spillet. Han er en del av en tropp i Mombasa som kjemper mot Covenant, men i motsetning til Master Chief har han ikke noen Mjolnir-rustning som gir ham overmenneskelige krefter, og må dermed kjempe på en litt annerledes måte.
Bildene under finnes som skrivebordsbakgrunner på hjemmesiden til Bungie.
- Format:Xbox 360
- Sjanger:Action
- Utvikler:Bungie
- Utgiver:Microsoft
- Antall spillere:1-4
- Antall spillere online:1-16
- Åldersgrense:Fra 16 år
- Utgis:22 September 2009
| Deres karakter: | 9/10 |
- 9/10 shikamaru9951
Jeg synes Halo 3: ODST er et ganske bra spill... - 9/10 the_engineer
For det første må jeg bare si: Halo 3: ODST er... - 9/10 The xbox 360 guy
Halo 3: ODST, sidespillet til den episke sagaen... - 8/10 RexRuudy
Det kunne vært så mye mer... Halo ble raskt et... - 8/10 Espio
Denne tittelen er en av de jeg har gledet meg... - 8/10 BioBouy
ODST har endelig landet. Playstation fanboysen... - 8/10 The Heretic
Mens Master Chief kjemper seg gjennom historien i...
- Halo 3 Xbox 360
- Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 Multi
- Halo: Reach Xbox 360
- MAG PS3






























Gamereactor since 1998 - Published by Gamez Publishing A/S Strandvejen 72 st. mf, 2900 Hellerup, Denmark









Digg bilder
Gleder meg vilt 
M7 SMG med silencer... OH RAH!
Blir litt kjedelig uten master Chief, men det blir jo spennende med noe nytt som er litt mer taktisk. Men online delen vil jo så klart ikke bli den samme, ingenting kan slå å løpe ut mot 4 motspillere, skyte vilt rundt seg, kaste en granat, og drepe alle sammen!
Jeg er litt usikker på dette spille, er det det samma gode Halo spillet, noe nytt som er veldig bra eller er det bare noe som vil skuffe på det hardeste?
i miss master chief
Greier ikke helt å like denne nye hovedpersonen, han har liksom ikke noe karakterisisk ved seg sånn Master Chief hadde
kult
SMG med lyd demper

Håper de klarer å lage et vellykket stealth spill som ikke ender opp med å bli en stor skytefest, slik nesten alle stealth spill blir