Siste låt i Beatles-spill avslørt
Låtlisten endelig komplett
Harmonix og Electronic Arts offentliggjorde for en stund siden låtlisten for The Beatles: Rock Band, men det som skulle være en hemmelig sang ble utelatt. Men nå er det nå en gang sånn at hemmeligheter sjelden forblir hemmelige særlig lenge på internett, og når noen som hadde prøvd en tidlig versjon av spillet plapret på Rock Band-forumet, ble låtlisten endelig komplett på nettsider over hele verden.
Sangen er hentet fra Abbey Road-albumet og heter "The End", og sjansen er med ett veldig stor for at det er siste sang i spillet vi snakker om. Vi får se om vi har rett; 9 september nærmer seg med stormskritt.
- Format:PS3, Wii, Xbox 360
- Sjanger:Musikk
- Utvikler:Harmonix
- Utgiver:EA
- Antall spillere:1-4
- Antall spillere online:1-4
- Åldersgrense:Fra 12 år
- Utgis:09 September 2009
| Deres karakter: | 9/10 |
- 9/10 kvidogbleg
Da jeg hørte nyheten om at Harmonix skulle lage... - 10/10 the_engineer
Jeg skal starte med å si: Jeg er en blodfan av... - 9/10 Dead Gamer
The Beatles her helt klart en av de beste bandene...
- Power Gig: Rise of the Sixstring PS3/Xbox 360
- Guitar Hero 6 Multi
- Guitar Hero: Van Halen Multi
- Guitar Hero 5 Multi
- Rock Revolution Multi
- Guitar Hero: Aerosmith Multi
- Rock Band Multi





























Gamereactor since 1998 - Published by Gamez Publishing A/S Strandvejen 72 st. mf, 2900 Hellerup, Denmark









The End.
Fatter?
Det er jo siste låt så.
Jeg synes den er ganske bra.
Tenker på å kjøpe spillet...
Hvor skal jeg få penger nok fra til å kjøpe både Beatles og GH5?
skuffet over siste låta
At folk ikke vil spille dette forstår jeg ikke. Jeg gleder meg sinnsykt til dette spillet, og er sikker på at det kommer til å bli helt fantastisk. Alle videoer vist av spillet til nå har bare fått meg til å ønske meg dette mer og mer.
Ikke vær så negative, drittunger, gammel musikk er ikke nødvendigvis dårlig!
Hørte mye på Beatles før og gjør det enda en sjelden gang, men jeg har aldri hatt noen trang til å spille låtene deres.
Så jeg står over.
Whoho... Beatles var store... En gang... I tida... Blir ikke noe kjøp av meg ihvertfall, alt for kjedelig musikk