Journey får Europa-dato
Lander i midten av mars
Eventyrspillet Journey er utvilsomt en av de mest etterlengtede PSN-titlene som lurer i horisonten, og fansen har allerede ventet på spillet i halvannet år.
Etter et par utsettelser ble den japanske datoen omsider avslørt på onsdag og nå har Sony også løftet sløret for den europeiske datoen. Denne blir den 14. mars, altså dagen før den japanske.
Utvikler Thatgamecompany har tidligere laget unike spill som Flow og Flower, og selv om Journey minner litt mer om et tradisjonelt eventyrspill, lover utvikleren en spennende og annerledes reise.
Skrevet av: Duckislate2012-02-17 16:54Kan bli spennende dette, gleder meg til det kommer
Skrevet av: fantomena2012-02-17 16:15Synes spillet ser helt fantastisk ut og er en av mine mest etterlengtede spill i år.
Skrevet av: sonic og link2012-02-17 15:22Håper på en anmeldelse fra GR.
Skrevet av: Bernt Erik2012-02-17 12:22Får se om jeg skal få spilt det. Spillet virker spennende ut da
Flere som synes det?
Skrevet av: Creteck2012-02-17 11:33Elsker den dynamiske sanden, ser ganske kult ut. Tror jeg kjøper det!
- Format:PS3, PSN
- Sjanger:Eventyr
- Utvikler:Thatgamecompany
- Utgiver:Sony
- Antall spillere:1
- Utgis:14 mars 2012
| Deres karakter: | 9/10 |
- 8/10 P-Dude
Hva er det som foregår? Hvem er jeg? Hvorfor er... - 10/10 projecthammer
Journey er et nedlastbart spill som er eksklusivt... - 10/10 Joelspeanuts
Journey er et spill som må oppleves. Det må... - 9/10 draxi
[Nyan! :3] Draxi anmelder Journey (PS3): Forord...
- Tiny and Big: Grandpa's Leftovers PC
- Flower PS3
- Shadow of the Colossus PS2
- Botanicula Mac/PC
- Flow PS3/PSP
- Brothers: A Tale of Two Sons Multi
- Shadow Puppeteer Multi
- The Unfinished Swan PS3/PSN














































