
Amy Addams er hjemmeværende mor i Nightbitch. Å gå fra kunstnerlivet til husmorlivet virker som en ganske radikal forandring, og i løpet av de mange timene hun tilbringer hjemme, begynner hun å legge merke til små forandringer.
Tennene føles skarpere og hunder nærmer seg henne. Alt dette overbeviser henne om at hun er i ferd med å bli en hund. Det er handlingen i Nightbitch, en film som har premiere i desember. I traileren nedenfor kan du se Addams bli helt vill i noen få øyeblikk, noe som fører til den forventede reaksjonen fra hennes venner og familie.
Ta en titt på traileren nedenfor, og la oss få vite om du kommer til å se denne merkelige filmen når den slippes. Filmen er regissert av Marielle Heller, og er basert på en bok av Rachel Yoder.