Norsk
Gamereactor
nyheter
Assassin's Creed Shadows

Assassin's Creed Shadows setter ny Steam-rekord for serien

Det hadde flere samtidige spillere for et par timer siden enn serien noen gang har hatt før.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

I løpet av den siste helgen hadde Ubisoft veldig positive tall å dele om Assassin's Creed Shadows, og kunngjorde at det hadde nådd over to millioner spillere og hadde en sterkere lansering enn både Origins og Odyssey. Men rekordene stoppet ikke der, og nå bemerker Bluesky-brukeren Hazzadorgamin at ifølge SteamDB har Assassin's Creed Shadows hatt 64,825 samtidige spillere - mer enn noe tidligere spill i serien noensinne har hatt.

Det er ingen tvil om at Naoe og Yasukes eventyr tiltrekker seg et stort publikum, og som du kan lese i anmeldelsen vår, har vi full forståelse for den store interessen. Det er rett og slett et veldig bra spill, noe som vil glede Ubisoft enormt etter flere år med børsnedtur og snakk om å selge ut enkelte merkevarer fra selskapet.

Assassin's Creed Shadows

Relaterte tekster

Assassin's Creed ShadowsScore

Assassin's Creed Shadows

ANMELDELSE. Skrevet av Ben Lyons

Ubisoft leverer en Assassin's Creed-opplevelse som kanskje er det mest passende eksemplet på serien på mange år, om enn ikke uten sine feil.



Loading next content