Norsk
Gamereactor
lifestyle
Severance

Ben Stiller avslører at Barack Obama ble tilbudt en rolle i Severance

Dessverre fant ikke den tidligere presidenten tid i kalenderen til å få det til å fungere.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Litt, veldig lite spoilere for Severance sesong 2 her, men tidlig i den nye serien får de innfødte se en video av Lumon, der Keanu Reeves' smøremyke stemme snakker dem gjennom en ny policy i selskapet. Selv om Reeves fylte rollen veldig bra, var den opprinnelig ment å gå til noen andre. Noen med litt mer autoritet.

Denne personen var tilsynelatende Barack Obama, USAs tidligere president. I en episode av Jimmy Kimmel Live forklarte Stiller hvordan han i det hele tatt klarte å kontakte Obama for rollen.

"Jeg spurte ham ikke personlig. Jeg kjente noen som kjente advokaten hans, og advokaten hans sa: 'Jeg kan videresende forespørselen hvis du skriver en e-post, så jeg skrev en e-post til ham og sa: 'Hei, vi har dette showet ... hva som helst','" sa Stiller.

"To dager senere fikk jeg en e-post tilbake fra president Barack Obama som sa: 'Hei Ben, jeg er stor fan av serien, jeg elsker sesong én og gleder meg til sesong to. Tror ikke jeg har tid i timeplanen min til å få dette til å skje."

Dette er en annonse:

Og så ble det dessverre ingen Obama-cameo i Severance. Kanskje han vil være med i sesong 3, hvis timeplanen hans tillater det.

Severance
Apple TV+
Dette er en annonse:

Relaterte tekster



Loading next content