Norsk
Gamereactor
nyheter
28 Years Later

Cillian Murphy kommer tilbake i 28 Years Later-trilogien

Det er bare ikke sikkert vi får se ham i den første filmen.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Det er bare noen få måneder til den første filmen i den planlagte 28 Years Later-trilogien kommer på kino, og selv om vi får se en ny rollebesetning av overlevende i denne zombiefilmen håper fansen å se Cillian Murphy tilbake på et eller annet tidspunkt.

Som hovedpersonen i den første filmen i universet er Murphys karakter Jim elsket av fans av serien, og han kommer tilbake ... på et eller annet tidspunkt i trilogien. Ifølge DiscussingFilm ble det på Sonys CinemaCon-panel i går avslørt at en retur er i arbeid for Jim.

"Du må kanskje vente litt på å se ham," er sitatet som vel bekrefter at han ikke vil være med i den første filmen. Heldigvis kommer oppfølgeren 28 Years Later: The Bone Temple neste år, noe som gir oss en ny sjanse til å se Jim.

Det ble visstnok også vist en sniktitt på en ny trailer for 28 Years Later på CinemaCon, som inkluderte en snakkende infisert.

28 Years Later kommer på kino 20. juni.

28 Years Later

Relaterte tekster

28 Years LaterScore

28 Years Later

FILM-ANMELDELSE. Skrevet av André Lamartine

Danny Boyle er endelig tilbake med sin britiske zombie-apokalypse.



Loading next content