Gamereactor



  •   Norsk

Medlemsinnlogging
Gamereactor
nyheter
Superman

David Corenswet vil lage en Superman-film med høyeste aldersgrense

Selv om DC-universet vil ha flere modne prosjekter, er det uklart om Mannen av stål noen gang vil stå i sentrum for et av dem.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Superman ser ut til å gjøre rent bord på kinoene akkurat nå, og både media og kinogjengere er enige om at det er en mer menneskelig Man of Steel vi får møte denne gangen i et ekte feelgoodeventyr. Men neste gang kan det bli mer brutalt. I hvert fall hvis Superman selv, David Corenswet, får det som han vil.

I et intervju med Nerdist forklarer Corenswet :

"Jeg skulle gjerne sett denne Superman i et R-rated-prosjekt."

DC-sjef James Gunn har allerede bekreftet at det vil komme voksenorienterte DC-prosjekter, med Lanterns og Swamp Thing allerede annonsert (og Peacemaker: Sesong 2 antas også å være for voksne). Å la Superman gå samme vei er imidlertid mindre sannsynlig, og vi bør nok forvente at den neste filmen også blir et mer klassisk eventyr for hele familien.

Superman
DC Studios

Relaterte tekster

SupermanScore

Superman

FILM-ANMELDELSE. Skrevet av André Lamartine

James Gunn sikter mot en mer optimistisk Superman etter den mørke Zack Snyder-epoken, og vi finner ut om det er nok til å sparke i gang DC-universet.

James Gunns Superman tar av på HBO Max denne uken

James Gunns Superman tar av på HBO Max denne uken

NYHET. Skrevet av Marcus Persson

Denne fredagen kommer James Gunns suksessfilm Superman på HBO Max, og inviterer fansen til å besøke - eller oppdage for første gang - den pulserende byen Metropolis og dens vidunderlig eksentriske innbyggere.



Loading next content