Diablo IV og Doom: The Dark Ages krysser over med tonnevis av kosmetikk
Snart vil du kunne få helten din til å se ut som helvetes verste mareritt, Doom Slayer.
Med tanke på den faren Sanctuary står overfor på grunn av Mephistos planer, er det litt rart at magibrukerne ikke har funnet en måte å tilkalle Helvete og alle demoners verste mareritt til verden på ennå. Dette vil snart endre seg.
Som en del av den nylige Diablo Spotlight-showcase, har det blitt bekreftet at Diablo IV og Doom: The Dark Ages vil krysse over for et dedikert samarbeidshendelse som bringer kosmetikk og andre godbiter til det bredere spillet.
Det eksakte utvalget av samarbeidet er ennå ikke bekreftet, men i noen få bilder samlet av Windows Centrals Jennifer Young, kan vi se at Doom Slayer-kosmetikk vil bli tilbudt, kanskje med den viktigste (passende) for Barbarian, mens andre kosmetikk som en Mecha Dragon Serrat-feste og en Shield Saw-skjoldkosmetikk vil bli gjort tilgjengelig gjennom Event Reliquary og lignende.
Vil du få tak i Doom-godbiter som kan hjelpe deg med å bekjempe demoner i Diablo IV?








