Megabonk er allerede en millionselger
Det har tatt to uker for indiesensasjonen å nå milepælen.
Da vi nylig publiserte vår anmeldelse av Megabonk, roste vi spillet for dets underholdningsverdi. Det overrasket oss med sin kompromissløse kreative visjon og sin evne til å fortsette å engasjere spilleren og være fullstendig arrogant med den hengivenheten også. Vi gikk så langt som å beskrive spillet "som et av de største i sjangeren", og det er det tydeligvis mange som er enige i.
Vi sier dette fordi Megabonk allerede har blitt en million selger. Spillets X-konto, som ble avslørt på sosiale medier, forklarer at det har oppnådd bragden på så lite som to uker, noe som betyr at utvikleren Vedinad vil feire med å "spise spaghetti med EKSTRA saus i kveld".
Har du spilt Megabonk ennå? Hvis ikke, er det verdt å merke seg at du kan få tak i en kopi av spillet på Steam for så lite som £ 8,50 for øyeblikket.



