I går gjengav vi informasjonsnotatet som Capcoms styre la ut på deres hjemmeside, der de informerte om at Ryuji Tsujimoto vil overta rollen som CPO i Capcom fra 1. april. Tsujimoto har hittil vært produsent av Monster Hunter-serien, og det ser ut til at den enorme suksessen til Monster Hunter: Wilds utkrystalliserer seg i rekordoverskudd.
Ifølge informasjon delt av Capcom har Monster Hunter: Wilds solgte 8 millioner eksemplarer i løpet av de tre første dagene. Det er en mye bedre debut enn Capcoms (så langt) beste utgivelse noensinne, Monster Hunter: World. Wilds har solgt tre millioner flere eksemplarer. Overveldende støtte, men forståelig, siden som vi sa i anmeldelsen, MH: Wilds er den mest tilgjengelige utgivelsen for nye spillere i hele serien.
Spiller du Monster Hunter: Wilds? Husk å sjekke ut Guides-delen vår for de beste byggene, en nybegynnerveiledning og mer.