Et eller annet sted trodde vi at Acclaim hadde de aller dårligste reklamene og de tynneste PR-stuntene, men etter å ha sett tyske Koch Media over skulderen, så er vi overbevist om at prisen skal gå til Tyskland.
Her gjør man nemlig reklame for Panzer Elite Action ved å be en rekke jenter om å kravle i bikinien og så ellers holde hardt om i pistolene (eller geværet som det er i dette tilfellet) Akkurat hva det har med Panzer Elite Action å gjøre aner vi ikke, men mangelen på ide-rikdom skal man lete lenge etter. Vi er ganske så sikre på at all verdens bilmesser gjerne vil ha igjen deres oppfinnelse.
Okei, først kommer tre skjermiser fra spillet og under de er tre bilder fra disse lekre jentene hvor spillet ikke har en eneste jente med i mils omkrets.