På Samsungs pressemøte som ble arrangert nylig, presenterte de hvordan virkelig tynt skal gjøres. Den nye tynne linjen har de kalt The Ultra Edition som innebærer mobiler som X820, D900 og D830.
X820 har enda en gang gjort det umulige og slått rekorden for den tynneste mobiltelefonen. Den måler "bare" 6,9 mm i tykkelse og har 2-megapixel.
D900 er en oppfølger til de tidligere så populære D500/D600 og er i skyveform. Den måler kun 12,9 mm og har et kamera på 3 megapixel. Den kommer også i lag med en tvillingbror kalt Z720, som kommer til å benytte seg av det superhurtige HSDPA, også kalt Turbo-3G.
Som noe spesielt og annerledes har D900 fått tilknyttet en teknologi kalt uGo som lar mobilen skifte sitt interaktive bakgrunnsbilde, alt etter hvilket land du befinner deg i.
D830 er klapptelefonen i rød og sort som garantert kommer til å imponere en del brukere. Den måler 9,9 mm og har et 2 megapixelkamera.
Alle tre modeller kommer i et lekker finish av magnesium som føles utrolig godt å holde om. Og så har de selvfølgelig fått det nye menysystemet som er av utrolig god kvalitet i forhold til tidligere.
Flere fete gadgets finner du inn her