Hello more Moto

Motorola på trappene igjen...
Tekst: Bernt Erik Sandnes
Publisert 2007-02-15

Motorola har heller ikke tenkt å holde seg tilbake når det er snakk om 3GSM, hvor de nå har tatt steget med det nyeste innenfor teknologien. Deres populære Moto-serie ser nå ut til å fortsette i det uendelige hvor spesielt MotoRizr Z8 ser riktig fet ut.

Det er enda en i slider-familien som følger ansiktets konturer og Z8 er nå utstyrt med HSDPA (Turbo-3G). Den har samtidig fullscreen-mode som kan vise opp til 30 bilder i sekundet til stor multimedieglede.

Dessuten kommer de også med enda en KRAZR-mobil som de før har laget i en flott stålblå utgave. MotoKrazr K3 er en 3G-telefon med to kameraer på henholdsvis VGA og 2 megapixel. Den får også HSDPA som godt kan tyde på at Motorola setter alle sine seil inn for det nye hurtige internetet.

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake