Dette er en gledens dag for undertegnede! I løpet av juni blir det mulighet til å spille Amiga-spill på PC'en min via en stabil og fin Amiga-emulator fra Vulcan Software.
Vulcan Software Limited og Amiga, Inc. har nettopp annonsert lanseringen og spilltitler av Vulcan Software for PC'er via den nye Amiga Classic Game-spilleren. VEd bruk av denne spilleren (tilgjengelig i løpet av juni), vil de som måtte ønske velge et spill deg vil prøve, last det ned på PC'en, installere det og spill i vei.
I løpet av juni vil Vulcan Software lanseres over 250 forskjellige klassiske Amiga-spill og da er det ingen unskyldning lenger for ikke å spille Amiga igjen. Samarbeidet er i mellom Vulcan Software og Amiga, Inc
Vi venter spent på hva dette vil si og undertegnede gleder seg stort!