GTA IV online bare til 360?

Det sier i alle fall Microsoft...
Tekst: Carl Thomas Aarum
Publisert 2008-02-13

Xbox-bloggeren og podcast-sjefen Major Nelson har vært en solid nyhetskilde denne uken. I går kunne han melde at Resident Evil 5 kommer i 2008, og i dag fortsetter han å lage overskrifter.

Denne gang er det et intervju med Don Mattrick, sjef for Microsofts underholdningsavdeling, som får en hel spillverden til å gjøre store øyne.

- [GTA IV] er et fantastisk stykke software, og jeg er svært begeistret over det nedlastbare materialet, og online multiplayer støtte. Igjen, dette blir unikt for Xbox 360, skal Mattrick ha sagt i følge Eurogamer.

Dette skal ha vært en linje i en lang PR-pakke, så det var vanskelig å høre hvor en setning sluttet og den neste begynte, men om dette er rett, er dette nok et slag i siden for Sony.

Vi kommer tilbake når vi vet noe mer.

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake