God of War III-demo i november

...i hvert fall i Japan
Tekst: Magnus Tellefsen
Publisert 2009-10-16

Da lanseringen av God of War III for en stund siden ble satt til 2010, var det i det minste en trøst at God of War Collection-pakken skulle inneholde en demo av det. Pakken ble selvfølgelig også utsatt til neste år her i Europa, og med det bleknet håpet om å kunne spille God of War III før jul. Nå lysner det derimot litt igjen.

Ifølge Siliconera får nemlig det japanske publikumet i disse dager utdelt koder som kan løses inn mot en God of War III-demo den 19 november. Dette skjer i forbindelse med den japanske utgivelsen av Infamous.

Det er vanskelig å tro at et demo av et såpass stort spill ikke dukker opp også i Europa og USA nogenlunde samtidig via PSN, så vi krysser fingrene for å kunne feire julen sammen med Kratos i år likevel.

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake