Neste uke vil trolig se massevis av nyheter og informasjon fra verden av biler dukker opp, som det vil være når Shanghai Auto show starter. Men uavhengig av dette har bilprodusentene begynt å dele litt informasjon om hva de skal ta med seg til det store stevnet, og for Polestar består det av en teaser av sin neste bil.
Kjent som Polestar 4, vil denne bilen bli vist frem i sin helhet på arrangementet, men i forkant av det som finner sted, har produsenten lovet at bilen vil være den raskeste Polestar i produksjon til dags dato.
Som sagt i en pressemelding: "Designsignaler og bærekraftforbedringer som først ble vist frem i Polestars konseptbiler, vil gjøre sin produksjonsdebut i Polestar 4. Den elektriske SUV-coupéen blir også den raskeste produksjonsbilen fra Polestar til dags dato.
Den fullstendige avsløringen vil finne sted 18. april, når bilutstillingen starter.