Vi snakker om The Game Awards' oppturer og nedturer i ukens Gamereactor Show

Fortjente Baldur's Gate III prisen for årets spill? Burde Marvel's Spider-Man 2 ha vunnet noe? Hadde utviklerne trengt mer tid til å holde takketaler?
Tekst: Alex Hopley
Publisert 2023-12-13

Game Awards er over, og i den siste episoden av The Gamereactor Show evaluerer vi om showet levde opp til forventningene. Det var mange priser som skulle deles ut, mange kunngjøringer som skulle gjøres, og mye reklame som skulle presses inn.

I tillegg til å diskutere opp- og nedturer fra showet, snakker vi også om kunngjøringene og prøver å plukke ut hvilke som begeistret oss mest. Vi kunne selvfølgelig ikke la være å snakke om Grand Theft Auto VI også, med den korte, men søte traileren fra Rockstar.

Ta en titt på The Gamereactor Show nedenfor, eller på Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, eller hvor enn du får podcastene dine fra:

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake