Nylig begynte det å versere et bilde som antydet at Michael Chiklis i en av de mange påståtte cameo-rollene i den kommende Deadpool 3 vil gjenta rollen som The Thing fra de to Fantastic Four -filmene som kom på 2000-tallet. Chiklis finner seg imidlertid ikke i falske nyheter, og har gått til X for å avkrefte fansenes håp om at han skal dukke opp i filmen.
Chiklis uttaler: "FYI folkens... Dette er en FAKE. Beklager å måtte skuffe dere. Det er så mange som har spurt om det at jeg føler det er nødvendig å oppklare dette. Men jeg vet hvem som får rollen. Det er ikke opp til meg å si, men jeg vil si dette. Jeg er en fan av arbeidet hans, og jeg ønsker ham lykke til og suksess med det."
<social>https://twitter.com/MichaelChiklis/status/1755668159334384002</social>
Det går rykter om at Fantastic Four vil dukke opp i Deadpool 3, i likhet med en hel rekke X-Men og til og med kjendiser som Taylor Swift. Når det gjelder sannheten om hva som vil og ikke vil dukke opp i filmen, får vi vite det med sikkerhet når Deadpool 3 går på kino 26. juli 2024, og kanskje får vi til og med en forsmak når traileren angivelig kommer til helgen under Super Bowl - hvis du tror på det ryktet, da.