Zoe Saldana mener det ville være et "stort tap" hvis MCU ikke bringer Guardians of the Galaxy tilbake

Saldana er ferdig med rollen som Gamora, men hun vil ikke at historien om Guardians skal ta slutt.
Tekst: Alex Hopley
Publisert 2024-04-02

For mange virket det som om den tredje Guardians of the Galaxy-filmen var den siste. Flere av hovedrolleinnehaverne hadde nektet å vende tilbake til rollene sine, og da James Gunn forlot filmen for å jobbe med DCU virket det som om dette kapittelet i Marvel var avsluttet.

I et intervju med The Playlist mener imidlertid Zoe Saldana at karakterene bør fortsette å være med i MCU. Her er hva den tidligere Gamora-skuespilleren hadde å si: "Jeg tror det ville være et stort tap for Marvel hvis de ikke fant en måte å bringe Guardians of the Galaxy tilbake på."

"Det er en gruppe misfits som er så populære blant fansen. Og så hadde de ved roret en stemme som James Gunns forfatterskap - som er så fantastisk og veldig spesifikt for denne sjangeren. Og det er så bra for denne sjangeren også. Så jeg vil være den første på første rad til å feire når Guardians of the Galaxy kommer tilbake."

Saldana ser heller ikke ut til å tro at Gamora er borte for godt. "Jeg tror at hun er [borte for godt] for meg, men jeg tror ikke at Gamora er borte for godt", sier hun.

Vil du se en retur av Guardians of the Galaxy?

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake