Ben Mendelsohns briljante skurk Orson Krennic er tilbake i Andor: Sesong 2

Fans av Rogue One: A Star Wars Story får en skikkelig godbit.
Tekst: Jonas Mäki
Publisert 2024-06-25

Mens Star Wars-fans krangler om TV-serien The Acolyte faktisk tilfører noe eller om den er nok en spiker i Disneys Star Wars-kiste, ser alle ut til å være enige om at Andor fra 2022 var fenomenal.

Og mens vi venter på sesong to, som er forventet å ha premiere tidlig i 2025, har vi nå fått en nyhet som gjør oss om mulig enda mer begeistret. I et intervju med The Playlist bekrefter regissør Alonso Ruizpalacios at to Rogue One: A Star Wars Story-favoritter kommer tilbake i denne andre sesongen, nemlig Imperiets toppskurk Orson Krennic (nok en gang spilt av Ben Mendelsohn) og opprørsekstremisten Saw Gerrera (spilt av Forest Whitaker).

Nøyaktig hvor store roller de får å spille i Andor: Sesong 2 gjenstår å se, men vi antar at Krennic for tiden jobber med det som skal bli Dødsstjernen, og kanskje får vi her se hvorfor Saw Gerrera forlot opprørerne.

<social>https://x.com/ThePlaylistNews/status/1805300383050260752</social>

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake