The Boondock Saints 3 er bekreftet å være i arbeid

Norman Reedus og Sean Patrick Flanery vender tilbake for en tredje film.
Tekst: Marcus Persson
Publisert 2024-10-19

Det som tidligere bare var et rykte er nå bekreftet: en tredje film om MacManus-brødrene er på vei; Boondock Saints 3 er i ferd med å bli en realitet. Sean Patrick Flanery avslørte dette i et nylig intervju da han ble spurt om filmen.

Selv om skuespilleren ikke var villig til å dele noen spesifikke detaljer, kom han ved et uhell til å røpe tidslinjen under samtalen, og nevnte at innspillingen vil finne sted mellom mars og august.

"Den jævelen sendte meg en melding i går kveld. Han er en av mine beste venner. Solid fyr. Det kan jeg ikke si om mange i Hollywood, men det er en solid jævel. En av de beste fyrene i Hollywood, og han har vært en god venn av meg siden '94. Vi spilte inn den i 1999... Vi filmer mellom mars og august."

Dette betyr forhåpentligvis at vi får se de to brødrene igjen en gang i 2026.

Ser du frem til Boondock Saints 3?

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake