Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time feirer én million solgte eksemplarer med gratis DLC

I tillegg til en fysisk utgave.
Tekst: Alberto Garrido
Publisert 2025-07-08

Det muntre rollespillet Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time feirer sin første salgsmilepæl siden utgivelsen 19. mai. Den Level-5-utviklede tittelen har solgt mer enn 1,2 millioner eksemplarer, utelukkende digitalt.

<social>https://x.com/L5_fantasylife/status/1942390742279995550</social>

Denne suksessen har imidlertid oppmuntret studioet og utgiveren til også å glede fans av boksformatet, og en fysisk versjon av spillet er annonsert for utgivelse i Japan den 7. august.

Og for de 1,2 millioner brukerne som allerede eier spillet, vil en fotomodus bli lagt til senere i juli, inkludert en funksjon der figurene kan posere, i tillegg til annet innhold som kommer som en del av den gratis DLC-en "Update the World".Denne DLC-en vil blantannet forvandle spillet til et roguelite-eventyr i en åpen verden, ifølge Nintendo Life.

Forresten, hvis du begynte å spille på Nintendo Switch 1 og nå vil fortsette på din nye Nintendo Switch 2, finnes det en oppdatering for det, selv om du må betale en liten avgift.

Har du spilt Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time ennå?

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake