Den nye Spider-Man-drakten fra Spider-Man: Brand New Day avslørt av Tom Holland

Filminnspillingen starter nå, og filmen har premiere om nøyaktig ett år.
Tekst: Javier Escribano
Publisert 2025-08-02

Spider-Man: Brand New Day Nå er endelig innspillingen i gang, og Sony Pictures har gitt oss det første offisielle inntrykket av den nye Spider-Man-drakten til Tom Holland. En dag etter den første teaseren viser en ny video Tom Holland ankomme settet, med den første fulle avsløringen av drakten, som er veldig forskjellig fra de han hadde på seg i sin forrige trilogi og Avengers-filmen, og ligner mer på den fra The Amazing Spider-Man 2 eller Sam Raimi-trilogien.

Noen fans kan imidlertid bli skuffet over at han ikke har på seg den samme drakten som i sluttscenen i Spider-Man No Way Home. Det er tross alt en ny regissør, med Shang-Chi-regissør Destin Daniel Cretton som forteller neste kapittel i Peter Parkers historie.

<social>https://x.com/SonyPictures/status/1951630255275589909</social>

Spider-Man: Brand New Day filmer for tiden i Glasgow, som er laget for å ligne New York, for en actionscene som angivelig vil involvere Jon Bernthals The Punisher. Det kan hende vi får flere lekkasjer og bilder fra innspillingen i løpet av de kommende dagene, så følg med ... Filmen har premiere 31. juli 2026.

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake