Nå kan du spille Elder Scrolls Online gratis i en uke

I forbindelse med QuakeCon 2025 kan du fra i dag og frem til 12. august prøve basisspillet og PvP-modusene, samt lagre progresjonen din hvis du kjøper hele spillet senere.
Tekst: Alberto Garrido
Publisert 2025-08-06

QuakeCon starter i morgen, 7. august, på Gaylord Texan Resort & Convention Center i Gravepine, Texas, og samler flerspiller- og nettspillentusiaster til fire dager med aktiviteter. Zenimax ønsket å delta i feiringen ved å gjøre Elder Scrolls Online gratis tilgjengelig for alle i en uke, fra nå og frem til 12. august.

I løpet av denne perioden vil alle spillere kunne få tilgang til grunnspillet, oppleve spillet med de fire grunnleggende karakterklassene og bli med i PvP-, Battlegrounds- og Alliance War-modusene. Hvis du allerede har deltatt i en gratisspillperiode tidligere, beholder du din tidligere progresjon, og hvis dette er første gang, får du også 500 Crowns du kan bruke i spillbutikken.

Du kan nyte denne gratis prøveperioden på alle PC- og konsollversjoner av spillet. I tillegg er det en spesialrabatt frem til 12. august for grunnspillet og Premium Edition. Kommer du til å benytte deg av ESOs QuakeCon-tilbud?

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake