Heftig gameplay fra Titanfall

Tekst: Morten Bækkelund
Publisert 2014-01-21

Hvis du drømmer om rask og tilgjengelig skyteaction, men er lei av Call of Duty, er utvilsomt Titanfall fra nyetablerte Respawn et spill du bør holde øye med.

Hos Respawn jobber mange av utviklerne som i sin tid skapte det første Modern Warfare-spillet i Call of Duty-serien, og takket være jetpacks og gigantiske roboter har de laget et spill som ser ut til å bevare mange av kvalitetene som har gjort CoD til en suksess, samtidig som det nye spillet skiller seg ut.

Den siste tiden har utvalgte spillere fått sjansen til å delta i en lukket beta, og ved hjelp av videosider som Dailymotion har spillere som Shyakugaun delt noen av slagene de har tatt del i.

Dette ser heftig og intenst ut, og vi gleder oss til å prøve det nye spillet med egne hender, når lanseringen er over oss den 13. mars. Ved siden av Xbox One-versjonen slippes spillet også til PC og Xbox 360, sjekk ut videoklippene da vel:

Hardpoint - 09:47
Attrition - 03:59
Hardpoint - 11:11

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake