Som vi kunne fortelle i går hadde driftige hackere funnet frem til en liste med 15 navn i koden til Respawn Entertainments Titanfall, og det var mye som tydet på at det var snakk om kartnavn. En av grunnene til dette er at kartnavnene fra betaen også finnes i listen.
Nå har også bilder av kartene blitt lagt ut på Neogaf-forumet. Det er verdt å merke seg at dette ikke er offisielt bekreftet, men hvis de skulle vise seg å være korrekte kan vi se frem til god variasjon. Så langt har hackerne funnet frem til følgende informasjon:
Kart: Airbase, Angel City*, Boneyard, Colony, Corporate, Fracture*, Lagoon, Nexus, O2, Outpost 207, Overlook, Relic, Rise, Smugglers Cove, Training Ground
Spillmoduser: Attrition*, Capture the Flag, Hardpoint Capture*, Last Titan Standing*, Team Deathmatch, Variety Mode* (blanding av de øvrige modusene), Campaign Multiplayer