Hvis du av ulike årsaker har sett frem til å teste ut actionspillet Titanfall på Xbox 360-konsollen din (kanskje du hverken har en PC som er god nok eller en importert Xbox One-konsoll?), har vi dessverre en skuffende melding til deg.
Les også: Vil Titanfall ha 30 bilder i sekundet på Xbox 360?
Som om ikke det var nok at Xbox 360-versjonen etter planen skulle slippes hele to uker etter de øvrige to utgavene, har førstnevnte versjon nå blitt ytterligere utsatt. Den opprinnelige datoen var satt til 27. mars, mens den nye dato blir 11. april.
Les også: Anmeldelse: Titanfall
Det er altså ikke snakk om en veldig lang ekstraperiode, men det betyr ikke desto mindre at 360-spillerne må vente et par uker lengre enn antatt. Med tanke på den gode mottagelsen spillet har fått fra både pressen og spillerne, kan disse ekstraukene fort bli lange.