I actionspillet Titanfall får man muligheten til å krige med digre roboter kjent som Titans, og nå kan det samme snart sies om virkeligheten. I hvert fall nesten.
Leketøysprodusenten Threezero har nemlig sikret seg rettighetene til å lage kopier av de mektige robotene, og det første de satser på å gi ut er en miniatyr av Atlas-roboten som slett ikke er så liten. Faktisk dreier det seg om en 53 centimeter høy sak, som har selskap av en 15 centimeter høy pilot. Det er med andre ord snakk om en 1/12-skala sammenlignet med soldatene og robotene slik de fremstår i spillet.
Allright da, det er ikke det samme som i spillet i det hele tatt, men det er likevel ganske kult. Slippdato og pris er foreløpig uklart, men vi tipper roboten blir ganske dyr. Sjekk ut bildene av prototypen, hentet fra Threezeros Facebook-sider:
<bild></bild>