Steams sommersalg er igang

Tekst: Morten Bækkelund
Publisert 2014-06-20

Da var det igang igjen, Valves beryktede sommersalg, en av flere årlig perioder da prisene reduseres kraftig på en lang rekke titler i Steam-butikken.

Som tidligere er det snakk om rabatterte priser som gjelder i et visst antall timer (hovedtilbudene varer i 24 timer), før tilbudene flyttes over på et nytt utvalg med spill. Skal man få med seg alle tilbudene er man derfor nødt til å stikke innom én gang hvert døgn, frem til salget avsluttes den 30. juni.

Blant tilbudene som åpner showet finner vi Far Cry 3, Xcom: Enemy Unknown, The Witcher 2: Assassins of Kings og Dead Rising 3 (forhåndsbestilling) med avslag på henholdsvis 75, 75, 80 og 25 prosent. Sving innom Steampowered.com for å se alle tilbudene.

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake