Vi føler oss rimelig sikre på hva utvikler Relic Entertainment pønsker på med bildet de har lagt opp på dawnofwar.com. Den eneste informasjonen er "May 3 - 7AM PDT / 3PM BST" og "YouTube / Dawn of War", men hva mer trenger vi egentlig?
De skal åpenbart annonsere Warhammer 40,000: Dawn of War 3 i dag klokken 16.00 norsk tid, og det kommer til å smelle til med en trailer samtidig. Det er i hvert fall sånn vi tolker bildet.
Dawn of War 3 ble for øvrig kansellert da THQ gikk konkurs, men rettighetene ble kort tid senere plukket opp av Sega. Ettersom Relic Entertainment har fristet med teaserbildet fra dawnofwar.com på Twitter, er det også naturlig å anta at de er involvert i utviklingen. Svaret får vi uansett i dag kl. 16.00.