Det ser ikke ut til at noe skal kunne stoppe suksessen til Grand Theft Auto V, for dette spillet fortsetter å selge uten stans. Rockstar-eier Take-Two offentliggjorde deres økonomiske resultat under et investormøte i går, og der kunne selskapets sjef, Strauss Zelnick, avsløre at spillet nå har blitt solgt i 65 millioner eksemplarer fra utgiveren.
Dette betyr at det har blitt solgt 13 millioner spill til butikk det siste året, og siden februar har 5 millioner eksemplarer funnet veien ut fra Take-Twos lagre.
I tillegg til inntekten for selv spillet har de også fått inn 4 milliarder kroner fra handleglade spillere i online-delen. Vi har neppe hørt det siste fra Grand Theft Auto V, det er ganske sikkert.