Tidligere denne måneden kunne Hello Games slippe deres etterlengtede No Man's Sky, og spillerne har etter hvert nådd slutten av spillet. Når du starter spillet har du i bunn og grunn to valg. Det ene er at du bare reiser rundt og utforsker uten noe overordnet mål, mens det andre er å følge spillets opptegnede rute mot galaksens sentrum.
Ifølge Hello Games er nemlig spillets slutt plassert i galaksens sentrum, og studiosjef Sean Murray har sagt "det vil være noe fantastisk der". Problemet nå er bare at ikke alle er enige med Murray om hva fantastisk betyr.
Vi skal ikke avsløre her hvordan spillet slutter, men hvis du stikker inn på Reddit-forumet får du vite både hva som finnes i galaksens sentrum i tillegg til hvor skuffet mange spillere er. Vi kan strekke oss så langt som å si at det kan være lurt å senke forventningene fra fantastisk.