Rockstar Games annonserte Red Dead Redemption 2 i går, og Playstation 4- og Xbox One-eiere kunne begynne å glede seg til lanseringen neste høst. De som sitter med PC ble ikke like fornøyde, og nå har mange reagert ved å starte en underskriftskampanje.
Hvis du vil skrive under på at Red Dead Redemption 2 bør slippes til PC, kan du finne kampanjen på denne lenken. Det er dog ikke noen garanti for at Rockstar vil lytte.
Det er verdt å merke seg at Rockstar valgte å gjøre det første Red Dead Redemption konsolleksklusivt, og det til tross for at spill som Grand Theft Auto IV, Max Payne 3og Grand Theft Auto V kom til PC. Det er altså ikke sikkert at de velger bort PC denne gangen, men plattformen er ikke annonsert som aktuell ennå.
I morgen kommer den første traileren. Er du spent?