For snart et år siden hevdet en stuntkvinne at hun jobbet med noe kalt Middle-earth: Shadow of Mordor 2. Warner Bros. Interactive Entertainment var raskt ute med å benekte dette. Nå vet vi at de egentlig bare lekte med oss.
Den amerikanske butikken Target har nemlig kommet i skade for å offentliggjøre det som heter Middle-earth: Shadow of War for tidlig. Dette er et navn vi har fått bekreftet av tre kilder, som også kan gi oss litt ekstra informasjon. De kan bekrefte at vi atter en gang skal spille som Talion, at Nemesis-system har gjennomgått en god del forbedringer, og at spillet etter planen skal slippes i høst.
Grunnen til at spillet lekker ut akkurat nå tror vi kanskje at IGN sin franke avdeling skal offentliggjøre spillet om to uker.
Hva håper du forbedres i oppfølgeren?