Utvikleren Spike Chunsoft, som står bak blant annet Danganronpa-spillene, One Piece: Burning Blood og Attack on Titan: Humanity in Chains, har kunngjort at de kommer til å annonsere fire spill som skal gis ut i vesten på Game Developers Conference (GDC). Konferansen finner sted i San Francisco fra 19.-23. mars, og de kommer til å streame avsløringen den 23, mars klokken 17:00 PST (02:00 neste morgen norsk tid).
På livestreamen kommer både amerikanske og japanske verter, og folk fra Spike Chunsoft, til å gi seerene innsikt i de fire spillene. Avsløringen blir også feiret med giveaways i ukene frem til GDC.
Du kan se streamen på Twitch den 23.mars, i mellomtiden kan du sjekke ut den nye nettsiden deres, som nettopp har blitt lansert.
Hvilke fire spill håper du det er snakk om?