Jeg var en av de heldige som fikk prøve en lukket alpha-test av Nioh 2 i sommer, og det ga helt klart mersmak. Derfor er det godt å høre at Team Ninja vil følge samme oppskrift som forrige gang.
Nå kan utviklerstudioet nemlig fortelle at det vil komme en ny demo under Tokyo Game Show som starter den 12. september. Den litt kjedelige biten er at de ikke ønsker å si noe mer enn det, så det er vanskelig å si om denne vil være tilgjengelig for flere eller ei. Demoen vil uansett være annerledes enn den forrige, for utviklerne har jobbet på spreng de siste månedene for å gjøre de endringene spillerne ønsket seg.
Siden en slik annonsering ville vært småkjedelig alene har vi også fått noen nye bilder fra spillet, og personlig må jeg si at den nye "key art"-en ser kul ut.
Fikk du teste alphaen? Hva håper du de endrer i Nioh 2?
<bild></bild>