Elon Musk er CEO for Tesla, og han er også litt av en spillentusiast, så derfor har Tesla laget flere samarbeid med diverse spillutviklere, som har resultert i at blant annet Cuphead er tilgjengelig gjennom Tesla-modellenes underholdningssystem, Tesla Arcade.
Noe tyder dog på at ambisjonsnivået er litt høyere, for Elon har tydeligvis blitt inspirert etter å ha sett The Witcher på Netflix, da han spurte sine følgere på Twitter om de ville være interesserte i å spille et av spillene i deres Tesla-biler.
85.4% av de 690.248 stemmene som ble avgitt sa "Yes (tosses coin", og CD Projekt REDs offisielle Twitter-konto publiserte etterfølgende et morsomt bilde for å illustrere problemet som kan komme av dette - distraksjon.
Om Elon faktisk mener alvor vites ikke.