Slik spiller du RTCW demoen

Har du lastet ned RTCW demoen? Da har du sikkert merket at det krever litt mer enn å bare gå amok med det første og beste våpenet man kan få tak i. Det kreves litt taktikk for å få framgang, så hva sier du til noen tips på hvordan?
Tekst: Jon Andreas Bjerk
Publisert 2001-09-17

Har du lastet ned RTCW demot? Da har du sikkert merket at det krever litt mer enn å bare gå amok med det første og beste våpenet man kan få tak i. Det kreves litt taktikk for å få framgang, så hva sier du til noen tips på hvordan?

Robert Duffy, programmerer hos iD Software, har nemlig oppdatert .plan filen sin med tips om hva du skal gjøre for å få fremgang i Return to Castle Wolfenstein.

Teamwork er nøkkelen, tenk på det i første omgang. Du kommer ikke så langt med å bare rushe selv og tro at du kan knuse alt og alle - eller gjør du det?

Uansett, trenger du tips finner du dem her.

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake