Ønsker du flere blader til butikken din, eller mottar du kanskje ikke GameReactor Magasinet i det hele tatt? Vi oppdaterer databasen vår fortløpende, så kom inn og meld fra hvis du ønsker å forandre ditt mottakerforhold.
Denne nyheten er myntet på de butikkene og stedene som allerede er, eller ønsker å bli mottakere av GameReactor Magasinet. Vi oppdaterer vår database fortløpende og ønsker å gi dere muligheten til å melde fra via e-post om dere ønsker å forandre mottakerforholdet deres, eller ønsker å registrere dere som mottakere av GameReactor Magasinet.
Eksisterende mottakere av GR Magasinet:
Ønsker dere å øke antall blader pr. måned, kan dette gjøres via :
-denne e-post adressen!
Husk å oppgi butikken/bedriftens fulle navn og adresse, samt hvor mange pakker dere mottar pr. i dag. Merk e-posten med "Magasinet".
Nye mottakere av GR Magasinet
Ønsker dere å registreres som nye mottakere av GR Magasinet på månedlig basis (10 ganger i året), kan dette gjøres via:
-denne e-post adressen!
Husk å oppgi bedriftens navn og adresse, samt navn på kontaktperson. Merk e-posten med "Ny mottaker". GR Magasinet er norges største gratismagasin for interaktiv underholdning og det vil ikke koste butikken/bedriften/skolen noe å motta bladet. Det eneste vi krever er at det heller ikke blir tatt betalt for magasinet. Magasinet sendes ut i bunker på hhv. 50 og 100 eks, så meld fra hvor mange pakker du ønsker å motta. Antallet bunker kan selvfølgelig forandres i ettertid.