James Bond: From Russia with Love annonsert

Tekst: Bernt Erik Sandnes
Publisert 2005-04-06

Electronic Arts eier som kjent rettighetene for å lage spill bygd på James Bond-universet. Det har blitt utviklet en masse forskjellige Bond-spill, ikke minst siste års dypt skuffende Goldeneye: Rogue Agent.

Men vil EA gå tilbake til røttene (som er åpenbart populært for øyeblikket) med en nytolkning av James Bond: From Russia with Love-filmen, som kjent har Sean Connery hovedrollen i. I et mer fritt miljø a la Grand Theft Auto får man lov til å løse et hav av oppdrag i den rekkefølge som passer én. Spillet vil også inneha frekke våpen og gadgets som bl.a. en rakett som kan festes på ryggen.

Gamereactor har sikret seg de første reelle informasjoner og screens fra spillet og de kan du se i vår april-utgave av Gamereactor-magasinet som er på gaten neste uke.

Les mer og se skjermbilder på Gamereactor.no

Tilbake