nyheter
Sonic Racing: Crossworlds
Pimp din Sonic Racing: Crossworlds -bil med Puma-klistremerker
Puma og Sega hadde allerede et samarbeid om en sko- og kleskolleksjon, og utvider nå samarbeidet til også å omfatte videospill.
HQ
For nøyaktig en måned siden rapporterte vi at sportsklærfirmaet Puma og Sega hadde annonsert en felles kolleksjon av joggesko, som senere ble fulgt opp med andre klesplagg. Samarbeidet stopper sannelig ikke der, for i dag kunngjorde Sega via Threads at det nå er åtte forskjellige Puma-klistremerker tilgjengelig for å pimpe bilen din i Sonic Racing: Crossworlds.
Du kan sjekke ut hvordan disse ser ut i innlegget nedenfor, og hvis du vil vite mer om spillet, anbefaler vi at du leser anmeldelsen vår og vil også minne deg på at Persona 5-karakteren Joker ble lagt til i spillet i forrige uke.








