Norsk
Gamereactor
nyheter
Atomfall

Rebellion: Atomfall er "sannsynligvis 25-ish timer" langt

Som vanlig inneholder det en hel del mer for folk som vil gjøre alt, og oppdage alt som tilbys...

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Vi er nå bare ti dager unna lanseringen av et meget interessant spill, nemlig Rebellions (Sniper Elite-serien) Atomfall. Det utspiller seg i en alternativ versjon av 1960-tallets England, fem år etter den virkelige Windscale-atomulykken i 1957, som i dette scenariet gjorde store deler av Nord-England til en radioaktiv karantenesone.

Vår oppgave er selvsagt å finne ut mer om hva som skjedde og helst flykte fra området i et eventyr som kombinerer overlevelseselementer med action, ressursinnsamling og interaksjon med ulike karakterer. Spillverdenen er imidlertid fylt med muterte skapninger, kultmedlemmer og rømte militæragenter - noe som gjør oppdraget vårt lettere sagt enn gjort.

I et intervju med IGN kommenterer art director Ryan Greene nå hvor langt eventyret forventes å bli, og sier at det er "antageligvis 25-ish time". Men han legger også til at for de som ønsker å gjøre alt, er det betydelig mer gameplay å suge opp.

En annen interessant ting er at spillet har flere avslutninger, så selv om du dreper viktige nøkkelpersoner i historien, vil din egen saga fortsatt føre et sted til slutt, forklarte han:

"Du kan drepe hvem som helst eller alle hvis du velger det. Det er helt i orden. Vi har flere avslutninger på spillet, så noen av dem ville stengt ned hvis du skulle jobbe med dem hele tiden, men du vil finne flere andre ruter for å fullføre spillet og oppnå et resultat."

Spillet slippes 27. mars til PC, PlayStation 5 og Xbox Series S/X. Det er også hyggelig nok inkludert med Game Pass på dag én.

Atomfall

Relaterte tekster

AtomfallScore

Atomfall

ANMELDELSE. Skrevet av Martin Carlsson

Ikke like bra som Fallout, men et veldig bra første forsøk.



Loading next content