Gamereactor



  •   Norsk

Medlemsinnlogging
Gamereactor
nyheter
Jurassic World: Rebirth

Slettet Velociraptor-scene fra Jurassic World: Rebirth vist frem

En ny slettet scene fra Jurassic World Rebirth viser de gamle raptorene, selv om de ikke gjør så mye...

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Jurassic World Rebirth introduserer en ny art av muterte dinosaurer, kalt Mutadon, en hybrid mellom Velociraptor og Pteranodon som i hovedsak fungerte på samme måte som raptorene i de eldre filmene. De gamle Velociraptorene dukket bare opp en kort stund i midten av filmen... da de ble slukt av denne nye muterte arten.

Opprinnelig skulle de imidlertid vises litt lenger i filmens tredje akt. I en slettet scene, avslørt i hjemmeversjonen av filmen, som ble sluppet i dag, 5. august, på digitale plattformer, forfølger en flokk velociraptorer de menneskelige overlevende ... men flykter senere, vel vitende om at et mye større rovdyr er på vei i den andre retningen.

Brukeren JWScreenshots har lastet opp scenen. Det er en kort scene, og de jakter egentlig ikke på noen (det er fortsatt den eneste filmen i serien der raptorene ikke dreper noen), men den gir et fint innblikk i fanfavorittene, og bygger opp litt spenning før D-Rex.

Likte du mutadonene i Jurassic World Rebirth? Foretrukket du de klassiske velociraptorene?

Jurassic World: Rebirth

Relaterte tekster



Loading next content